KS-ABD - Apteczny Bank Danych

Głównym celem ABD jest opracowywanie sprawozdań opisujących stan rynku farmaceutycznego w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki pracy aptek. Zadaniem, jakie stoi przed Aptecznym Bankiem Danych jest także zbudowanie na podstawie zbieranych informacji modelu zdrowotnego kraju.

Apteczny Bank Danych zrzesza aptekarzy, którzy zobowiązali się do przesyłania danych gromadzonych za pomocą jednego z naszych Systemów Aptecznych dotyczących wszystkich przeprowadzonych w nim operacji. Dane przekazywane do ABD mają charakter poufny, a informacje zawarte w raportach nie zawierają danych chronionych ustawą o ochronie danych osobowych.

Informacje uzyskane z Aptecznego Banku Danych mogą stanowić dowody na potwierdzenie obserwowanej sytuacji na rynku farmaceutycznym, a także służyć jako argumenty w dyskusjach i debatach. W oparciu o wyspecjalizowane raporty można również prowadzić badania naukowe.

Opis produktu pochodzi ze strony producenta oprogramowania: http://www.kamsoft.pl/
Szczegółowy opis znajduje się na: http://www.kamsoft.pl/prod/abd/wiecej.htm

Producentem i właścicielem autorskich praw majątkowych do oferowanego oprogramowania jest KAMSOFT S.A.

 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Serwisu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.