KS-ASW - Apteka Szpitalna Windows

KS-ASW jest bardzo popularnym w Polsce kompleksowym Systemem wspomagania pracy apteki szpitalnej pracującym w środowisku Windows, mogącym współpracować z Systemu obsługi szpitala.
System wykorzystuje w swojej pracy bazy typu SQL oraz technologie internetowe. Szczególny nacisk w Systemie położono na sprawną i szybką obsługę. Zastosowano również rozwiązania pozwalające na wykorzystanie drukarek igłowych i ich pracę z Systemem w trybie znakowym.

System KS-ASW składa się z zestawu powiązanych ze sobą modułów umożliwiających prowadzenie wydań, zamówień i zakupów, zarządzanie magazynem, tworzenie zestawień, analiz oraz prowadzenie rozliczeń. System umożliwia również wyznaczanie kosztów zużycia leków na pacjenta i lekarza według dowolnych klas. Wspomaga również prowadzenie przetargów poprzez generowanie list leków, czy możliwość kontrolowania cen przetargowych.

System KS-ASW jest zgodny z przepisami Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Finansów, Narodowego Funduszu Zdowia oraz innych uprawnionych instytucji oraz stale modernizowany i dostosowywany do zmieniających się przepisów.

Opis produktu pochodzi ze strony producenta oprogramowania: http://www.kamsoft.pl/
Szczegółowy opis znajduje się na: http://www.kamsoft.pl/prod/asw/wiecej.htm

Producentem i właścicielem autorskich praw majątkowych do oferowanego oprogramowania jest KAMSOFT S.A.

 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Serwisu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.