KS-EWD - Elektroniczna Wymiana Danych

KS-EWD jest nowoczesnym systemem komunikacyjnym zapewniającym elektroniczną wymianę danych pomiędzy apteką a hurtownią farmaceutyczną za pośrednictwem Internetu.

System KS-EWD pozwala na komunikację z hurtowniami niezależnie od stosowanego systemu aptecznego. Każda apteka posiadająca stały dostęp do internetu może bez trudu samodzielnie uruchomić komunikację KS-EWD.

KS-EWD jest zintegrowany z naszym systemem aptecznym KS-AOW dostarczając funkcje wymiany danych bezpośrednio w miejscach, w których są one najbardziej przydatne.

System umożliwia m.in. komunikację w zakresie:

  1. zapytania o stan i cenę towaru,
  2. pobierania aktualnych promocji od dostawców,
  3. przesyłania zamówień,
  4. pobierania potwierdzeń przesłania zamówienia (list braków),
  5. pobierania ofert handlowych, zarówno ogólnych jak i indywidualnych,
  6. pobierania dokumentów handlowych,
  7. wiele, wiele innych -> FUNKCJONALNOŚĆ.

Konfiguracja systemu nie wymaga znajomości zagadnień technicznych, wszystkie informacje potrzebne do połączeń z hurtowniami pobierane są automatycznie z serwera KAMSOFT. Do komunikacji wykorzystywany jest szyfrowany protokół transmisyjny, który wraz z rozbudowaną procedurą autoryzacji zapewnia prywatność oraz bezpieczeństwo przesyłanych danych.

Opis produktu pochodzi ze strony producenta oprogramowania: http://www.kamsoft.pl/
Szczegółowy opis znajduje się na: http://www.kamsoft.pl/prod/ewd/wiecej.htm

Producentem i właścicielem autorskich praw majątkowych do oferowanego oprogramowania jest KAMSOFT S.A.

 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Serwisu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.