Oferta urządzeń fiskalnych


Kasa fiskalna NOVITUS NANO E Med - małe wymiary, ogromne możliwości!

Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla lekarzy i osób świadczących usługi medyczne. Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne. Jest to pierwsza w Polsce przenośna kasa fiskalna realizująca zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, zgodnie z wytycznymi Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 28 listopada 2008 r.

Cena: 1290.00 zł netto (1586.70 zł brutto)

Możliwość odliczenia: 700.00
Realny koszt kasy to: 886.70 zł brutto

Więcej…
 

ELZAB Mini E - mała i prosta w obsłudze kasa, idealna dla lekarzy!

ELZAB Mini E to prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie zapewniają uniwersalność zastosowania kasy, która może pracować jako kasa stacjonarna i/lub przenośna. Kasa posiada udogodnienia funkcjonalne przygotowane z myślą o użytkownikach wystawiających powtarzające się w treści paragony. Ma ergonomiczny kształt.

Cena: 1290.00 zł netto (1586.70 zł brutto)

Możliwość odliczenia: 700.00
Realny koszt kasy to: 886.70 zł brutto

Więcej…
 

Drukarka fiskalna NOVITUS DEON E Med - małe wymiary, ogromne możliwości!

Nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie dedykowana dla lekarzy i osób świadczących usługi medyczne z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa w różnych punktach lub w domu pacjenta, jak i do gabinetów, w których sprzedaż usług medycznych odbywa się z wykorzystaniem odpowiednich aplikacji przy ograniczonej powierzchni punktu obsługi. Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne. Jest to pierwsza w Polsce przenośna drukarka fiskalna realizująca zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Finansów.

Cena: 2290.00 zł netto (2816.70 zł brutto)

Możliwość odliczenia: 700.00
Realny koszt kasy to: 2116.70 zł brutto

Więcej…
 

Drukarka fiskalna NOVITUS DELIO E - szybka i niezawodna!

DELIO E to najwyższej klasy, wyjątkowo szybka i funkcjonalna drukarka fiskalna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia MF z dnia 28 listopada 2008 r. Cechy użytkowe drukarki (np. drukowanie faktur VAT bezpośrednio na swoim mechanizmie drukującym, wielowalutowość), jej parametry oraz zastosowane nowoczesne, a zarazem sprawdzone rozwiązania, zapewniające wysoką niezawodność, plasują DELIO E pośród drukarek o najwyższym standardzie.

Cena: 2790.00 zł netto (3431,70 zł brutto)

Możliwość odliczenia: 700.00
Realny koszt kasy to: 2090.00 zł brutto

Więcej…
 


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Serwisu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.