ROZWIĄZANIA DLA MEDYCYNY
KS-SOMED (Zintegrowany System Informatyczny Obsługi Przychodni) - jest to wielomodułowe narzędzie wspomagania pracy średnich i dużych przychodni specjalistycznych.
SERUM (System Elektronicznej Rejestracji Usług Medycznych) służy do wspierania procesów gromadzenia i przepływu informacji w instytucjach działających na rynku ochrony zdrowia.
KS-PPS (Podstawowy Program Świadczeniodawcy) - proste, niezawodne i szybkie rozliczanie wszystkich rodzajów kontraktów zawartych m.in. z Narodowym Funduszem Zdrowia, zgodnie z aktualnymi wymaganiami i formatami.
KS-MEDIS (Obsługa Szpitala) - system wspomagania procesów medycznych i administracyjnych szpitala. Kilkadziesiąt modułów zaprojektowanych tak, aby zinformatyzować praktycznie wszystkie komórki organizacyjne szpitala.
KS-SOLAB (Obsługa Laboratorium) - idealne rozwiązanie dla wszystkich laboratoriów poszukujących wysokiej klasy systemu LIMS (Laboratory Information Management Systems).
KS-BLOZ (Baza Leków i Środków Ochrony Zdrowia) - aktualny wykaz leków i środków farmaceutyczny. Baza ta jest na bieżąco dostosowywana do obecnych przepisów co zapewnia stały i wygodny dostęp do najnowszych danych o lekach.
KS-BDO (Bezpieczeństwo Danych Osobowych) - rozwiązanie, które w prosty i przystępny sposób pomaga przygotować i zarządzać dokumentacją bezpieczeństwa informacji w ramach placówki zdrowotnej.
OSOZ (Ogólnopolski System Ochrony Zdrowia)

 

Producentem i właścicielem autorskich praw majątkowych do oferowanego oprogramowania jest KAMSOFT S.A.

 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Serwisu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.