KS-BLOZ - Baza Leków i Środków Ochrony Zdrowia

W systemie OSOZ jednym z głównych elementów, który w istotny sposób pozawala na przyspieszenie procesów zarządzania i wykorzystania automatyzacji jest Baza Leków i Środków Ochrony Zdrowia zwana w skrócie KS-BLOZ.

Na rynku farmaceutycznym istnieje obecnie tak duża ilość leków, środków farmaceutycznych i medycznych, że trudno je zapamiętać. Poruszanie się w zbiorze leków sporządzonych systemem książkowym, przy obecnej częstotliwości zmian przepisów dotyczących wydawania leków na recepty, jest coraz bardziej utrudnione. System biuletynów pomaga jedynie w sprawdzeniu podstawowych informacji o dostępnych produktach leczniczych. Natomiast system elektronicznej bazy leków, pozwala na niemal natychmiastową zmianę danych ważnych dla dystrybucji.

Oferowana przez naszą firmę baza leków i preparatów farmaceutycznych KS-BLOZ jest produktem, który może poszczycić się wdrożeniem w większości jednostek farmaceutycznych i medycznych w całym kraju.

Baza KS-BLOZ w systemie OSOZ pozawala na pełną automatyzację w wymianie informacji oraz gromadzenia danych. Posiadanie i korzystanie z bazy KS-BLOZ, pozwala nie tylko na płynne gromadzenie w systemach danych o lekach i preparatach dostępnych na rynku, ale również w dużym stopniu ułatwia pracę z przekazywaniem różnego rodzaju sprawozdań i zestawień.

Opis produktu pochodzi ze strony producenta oprogramowania: http://www.kamsoft.pl/
Szczegółowy opis znajduje się na: http://www.kamsoft.pl/prod/bloz/wiecej.htm

Producentem i właścicielem autorskich praw majątkowych do oferowanego oprogramowania jest KAMSOFT S.A.

 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Serwisu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.