OFERTA PRACY

TANGRAM jest spółką zależną producenta oprogramowania - Kamsoft S.A. i zajmuje się wdrożeniami systemów informatycznych dla rynku ochrony zdrowia i farmacji. W związku z rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko menadżera sprzedaży.

Opis stanowiska:

  • organizacja i zarządzanie zespołem handlowym
  • realizacja planów handlowych poprzez własną pracę i koordynację pracy zespołu
  • pozyskiwanie nowych Klientów i utrzymywanie pozytywnych relacji ze Stałymi Klientami
  • monitorowanie rynku i kreowanie działań reklamowo-promocyjnych
  • raportowanie do Zarządu wyników i poziomu realizacji zadań

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • doświadczenie w sprzedaży
  • świadomość pracy zadaniowej i orientacja na cel
  • biegła obsługa komputera w zakresie pakietu Office
  • orientacja w zagadnieniach informatycznych
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w branży medycznej będzie dodatkowym atutem

Dodatkowo poszukujemy pracownika do działu wdrożeń i wsparcia technicznego systemów informatycznych dla sektora medycznego. W zakresie obowiązków pracownika będzie zarówno udział w spotkaniach z potencjalnymi klientami i przygotowywanie ofert jak i przeprowadzanie wdrożeń oraz wsparcie powdrożeniowe szczególnie z zakresu rozliczeń z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Wymagania:

  • znajomość zasad rozliczania świadczeniodawców z NFZ
  • umiejętność tworzenia zapytań SQL
  • podstawowe znajomości relacyjnej bazy danych (Oracle)
  • samodzielność
  • prawo jazdy kat.B

W oby przypadkach oferujemy:

  • możliwość uczestniczenia w ogólnopolskich projektach prowadzonych przez producenta oprogramowania
  • motywujące wynagrodzenie oraz stabilną formę zatrudnienia
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • systematyczne szkolenia
  • realne warunki rozwoju zawodowego i finansowego