KS-CRM ZPL - Zarządzanie Systemem Lojalnościowym

KS-CRM ZPL jest nowoczesnym systemem wspomagającym zarządzanie programem lojalnościowym w sieciach punktów sprzedaży oraz w pojedynczych punktach. Punktami sprzedaży mogą być w szczególności sklepy i apteki, jak również możliwe jest wdrożenie Systemu w podmiotach realizujących usługi (przychodnie, gabinety lekarskie itd.).

System pracuje w środowisku Windows i wykorzystuje w swojej pracy bazy typu SQL oraz technologie internetowe. Szczególny nacisk w Systemie położono na sprawną, szybką i wszechstronną komunikację pomiędzy centralą i punktami sprzedaży.

System KS-CRM ZPL składa się z powiązanych ze sobą modułów zapewniających szeroki zakres możliwości. Funkcje zawarte w modułach wchodzących w skład Systemu pozwalają na definiowanie reguł naliczania punktów, zarządzanie katalogami nagród dla klientów, centralne zarządzanie promocjami, śledzenie transakcji klientów, tworzenie zestawień, analiz oraz prowadzenie rozliczeń poszczególnych aptek (również w zakresie zapasu magazynowego nagród).

System jest intensywnie rozwijany ze względu na coraz powszechniejsze stosowanie programów lojalnościowych przez podmioty obrotu detalicznego.

Opis produktu pochodzi ze strony producenta oprogramowania: http://www.kamsoft.pl/
Szczegółowy opis znajduje się na: http://www.kamsoft.pl/prod/crm_zpl/wiecej.htm

 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Serwisu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.