KS-ESM - Ewidencja Środków Majątkowych

KS-ESM to nowoczesny, kompleksowy System ewidencji środków trwałych pracujący w środowisku Windows. System został stworzony ze szczególnym uwzględnieniem współpracy z Systemem KS-FKW, co daje możliwość przesyłania odpisów z rozbiciem na koszty.

System KS-ESM umożliwia ewidencję zarówno środków trwałych, jak i wartości niematerialnych i prawnych, przedmiotów niskocennych oraz przeksięgowań seryjnych. Program pozwala również na prowadzenie dwubiegunowej amortyzacji (bilansowej i podatkowej) oraz rozbicie odpisów amortyzacyjnych według dowolnie określonych proporcji. Funkcje zawarte w Systemie pozwalają na prowadzenie kartoteki środka trwałego, tworzenie planów amortyzacji, ewidencję dokumentów zakupu, wytworzenia, sprzedaży, odpisów.

System jest zgodny z przepisami Ustawy o Rachunkowości, Ustawy Podatkowej oraz innymi wymogami prawnymi i na bieżąco dostosowywany do zmieniających się przepisów.

 

Opis produktu pochodzi ze strony producenta oprogramowania: http://www.kamsoft.pl/
Szczegółowy opis znajduje się na: http://www.kamsoft.pl/prod/esm/wiecej.htm

Producentem i właścicielem autorskich praw majątkowych do oferowanego oprogramowania jest KAMSOFT S.A.

 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Serwisu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.