KS-HFW - Zarządzanie Hurtownią Farmaceutyczną lub Weterynaryjną

KS-HFW to najnowsza generacja z serii systemów wspomagających pracę hurtowni, ze szczególnym uwzględnieniem hurtowni farmaceutycznych i weterynaryjnych. Zastosowanie najnowszych rozwiązań oferowanych przez technologie firmy Oracle oraz zastosowanie nowoczesnych narzędzi projektowych i programistycznych pozwoliło na opracowanie nowoczesnego systemu informatycznego, który w kompletny sposób zaspokaja potrzeby zarówno średnich, jak i dużych firm zajmujących się hurtową dystrybucją towarów. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz stałej współpracy z hurtownikami KAMSOFT zbudował narzędzie, które jest czymś więcej, niż tylko kolejnym produktem informatycznym dla hurtowni.

KS-HFW jest standardowo wyposażony w moduł podstawowy KS-BLOZ, czyli tzw. Ogólnopolską Bazę Leków i Środków Ochrony Zdrowia. Podstawowym zadaniem tej bazy jest ujednolicenie numeracji towarów, która pozwala na elektroniczną wymianę danych oraz prowadzenie szeregu analiz statystycznych i monitorowania struktury sprzedaży. Dzięki zastosowaniu mechanizmu replikacji hurtownia posiadająca produkt informatyczny KS-HFW oraz połączenie z Internetem uzyskuje możliwość aktualizacji KS-BLOZ na bieżąco (np. codziennie) zapewniając w ten sposób najświeższe dane.

Opis produktu pochodzi ze strony producenta oprogramowania: http://www.kamsoft.pl/
Szczegółowy opis znajduje się na: http://www.kamsoft.pl/prod/hfw/wiecej.htm

Producentem i właścicielem autorskich praw majątkowych do oferowanego oprogramowania jest KAMSOFT S.A.

 
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Serwisu. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.